Home Nieuws Meijer Bouw uit Sassenheim verlengt sponsorovereenkomst

Meijer Bouw uit Sassenheim verlengt sponsorovereenkomst

Afgelopen zaterdag, na afloop van de wedstrijd tegen DSO, ontvingen we Mark Janssen in het sponsorhome. Op zich is dat geen verrassing vanwege zijn rol als penningmeester van de PR, zoon van de voorzitter en vriendschappelijke band met de pr-voorzitter. Ditmaal kwam hij echter ook om het sponsorcontract van zijn werkgever Meijer Bouw te ondertekenen.

Meijer Bouw is al enkele jaren bordsponsor van Valken ’68 en heeft besloten het contract te intensiveren met twee kaarten voor de businessclub en een advertentie in het redactionele hoogtepunt van het jaar: de presentatiegids. Meijer Bouw is al 90 jaar een begrip in de regio. De ervaring uit het verleden wordt meegenomen in het heden bij de realisatie van projecten. Dit doen zij met de missie “projecten realiseren door mensen te verbinden”.

Meer weten over Meijer Bouw: www.meijerbouw.nl.

Ook sponsor worden?
Valken ’68 is een groeiende vereniging. Niet alleen groeit het ledenaantal, maar ook ondergaat het sportpark de komende tijd een ware metamorfose. Naast een nieuw veld en een gewijzigde ingang, zal er een geheel nieuw multifunctioneel clubgebouw herrijzen. Ook is de businessclub van Valken ’68 groeiende en zijn er op dit moment maar liefst zeventig leden. De afgelopen jaren hebben bovendien tientallen organisaties zich verbonden aan Valken ’68, wat de sterke lokale betrokkenheid benadrukt.

Ben je benieuwd wat Valken ’68 voor jouw organisatie kan betekenen? Bekijk de mogelijkheden op www.valken68.nl/zakelijk of stuur een e-mail naar pr@valken68.nl.

Deel dit bericht