• Warmte Betrokkenheid Ambitie Passie Plezier
  • Valken'68 7 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma thuis

    Datum TijdWedstrijdAccommodatieInfo
    30 okt. 14:30Rijnvogels, fc 8 - Valken'68 7Sportpark De Kooltuin
    6 nov. 14:00Valken'68 7 - Rijnsburgse Boys 10Sportpark 't Duyfrak
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.Valken'68 7 - Football Factory 62 - 2
    9 okt.Wassenaar, s.v. 3 - Valken'68 77 - 1
  • Poulestanden Valken'68 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVSB 722009276
    2VVSB 11320112846
    3RCL 123201911-26
    4Football Factory 6413010826
    5Rijnvogels, fc 8211012394
    6Wassenaar, s.v. 3411210824
    7Katwijk 711003213
    8Quick Boys 1521015323
    9FC Oegstgeest 1121014403
    10Rijnsburgse Boys 10310249-53
    11Sporting Leiden 104103919-103
    12Valken'68 74013515-101

    Poulestanden Valken'68 7 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voorschoten`97 14330011569
    2RCL 11320112576
    3Valken'68 7301248-41
    4Football Factory 4301209-91
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Barnhoorn, JanTeamspeler
    Bezouw, Lars vanTeamspeler
    Grootswagers, StephanTeamspeler
    Haasnoot, ErwinTeamspeler
    Heijer, Gerben denTeamspeler
    Hoekstra, JanTeamspeler
    Hoven, David vanTeamspeler
    Nagel, Sjon van derTeamspeler
    Rhijnsburger, WouterTeamspeler
    Roozendaal, JelleTeamspeler
    Schoneveld, BoukeTeamspeler
    Vink, MauritsTeamspeler
    Weyden, Christian vdTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Rijnvogels, fc 8

    VS

    Valken'68 7

    30 oktober 202114:30 uur
    Sportpark De Kooltuin veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Valken'68 7

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    1,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd