Contact Info

Duyfrak

Telefoon: (071) 4013214

Web: Valken '68

Trekkingsuitslag Valken’68 Jubileum Loterij

Trekkingsuitslag Valken’68 Jubileum Loterij

Gewonnen prijzen kunnen worden afgehaald bij voorzitter Jaap Janssen. Tel 06 22 54 64 44.

PrijsWaardeLotnr
1Reischeque TravelXL Reisburo  Katwijk100001339
2Grote onderhoudsbeurt + APK A.C. Van Egmond35003179
3Reischeque TravelXL Reisburo  Katwijk30003126
4Dinerbon Spijs & Wijn5000420
5Dinerbon Spijs & Wijn5000515
6Dinerbon Koetshuis Leiden10000562
7Dinerbon Spijs & Wijn5000889
8Dinerbon Koetshuis Leiden10000930
9Vleesbon Timmers5000988
10Dinerbon Spijs & Wijn5001057
11Dinerbon Koetshuis Leiden10001182
12Vleesbon Timmers5001354
13Dinerbon Eleni Wassenaar10001552
14Kleine onderhoudsbeurt + APK A.C. Van Egmond20001581
15Dinerbon Koetshuis Leiden10001810
16Dinerbon Koetshuis Leiden10001961
17Dinerbon Koetshuis Leiden10002032
18Dinerbon Eleni Wassenaar10002263
19Vleesbon Timmers5002510
20Vleesbon Timmers5002663
21Dinerbon Koetshuis Leiden10002753
22Kleine onderhoudsbeurt + APK A.C. Van Egmond20002902
23Dinerbon Eleni Wassenaar10002936
24Vleesbon Timmers5003017
25Dinerbon Koetshuis Leiden10003123
26Dinerbon Koetshuis Leiden10003124
27Dinerbon Koetshuis Leiden10003281
28Dinerbon Spijs & Wijn5003458
29Dinerbon Eleni Wassenaar10003724
30Dinerbon Eleni Wassenaar10003957
By | 2018-08-01T15:28:13+00:00 juni 4th, 2018|Mededelingen|0 Reacties

About the Author:

%d bloggers liken dit: