Trekkingsuitslag Valken’68 Jubileum Loterij

Trekkingsuitslag Valken’68 Jubileum Loterij

Gewonnen prijzen kunnen worden afgehaald bij voorzitter Jaap Janssen. Tel 06 22 54 64 44.

PrijsWaardeLotnr
1Reischeque TravelXL Reisburo  Katwijk100001339
2Grote onderhoudsbeurt + APK A.C. Van Egmond35003179
3Reischeque TravelXL Reisburo  Katwijk30003126
4Dinerbon Spijs & Wijn5000420
5Dinerbon Spijs & Wijn5000515
6Dinerbon Koetshuis Leiden10000562
7Dinerbon Spijs & Wijn5000889
8Dinerbon Koetshuis Leiden10000930
9Vleesbon Timmers5000988
10Dinerbon Spijs & Wijn5001057
11Dinerbon Koetshuis Leiden10001182
12Vleesbon Timmers5001354
13Dinerbon Eleni Wassenaar10001552
14Kleine onderhoudsbeurt + APK A.C. Van Egmond20001581
15Dinerbon Koetshuis Leiden10001810
16Dinerbon Koetshuis Leiden10001961
17Dinerbon Koetshuis Leiden10002032
18Dinerbon Eleni Wassenaar10002263
19Vleesbon Timmers5002510
20Vleesbon Timmers5002663
21Dinerbon Koetshuis Leiden10002753
22Kleine onderhoudsbeurt + APK A.C. Van Egmond20002902
23Dinerbon Eleni Wassenaar10002936
24Vleesbon Timmers5003017
25Dinerbon Koetshuis Leiden10003123
26Dinerbon Koetshuis Leiden10003124
27Dinerbon Koetshuis Leiden10003281
28Dinerbon Spijs & Wijn5003458
29Dinerbon Eleni Wassenaar10003724
30Dinerbon Eleni Wassenaar10003957
By | 2018-06-04T12:07:31+00:00 juni 4th, 2018|Voorbeschouwing|0 Reacties

About the Author:

%d bloggers liken dit: